1- انتشار محتوا درآساموز تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشدو هرگونه محتوایی که مغایرت با قوانین و موازین جمهوری اسلامی ایران باشد کد کاربری و محتوا حذف می گردد .

2- به منظور حفظ حریم شخصی کاربران کلیه اطلاعات شخصی و حقوقی آنها در سرور امن آساموز نگهداری شده و در اختیار شخص دیگری قرارنمی گیرد شایان ذکراست پس از عضویت مسئولیت نگهداری از نام کاربری و رمزعبور و کلیه عملیات انجام شده در اپلیکیشن توسط آن نام کاربری به عهده کاربر می باشد .

3- کلیه ی دوره های ثبت شده توسط مدرس پس از تأئید ناظر در اپلیکیشن قرار خواهد گرفت .

4- در صورت تأئید دوره ،آساموزهیچ‌گونه تغییری در محتوای دوره مانند ویدیو، صدا و کیفیت نخواهد داد و فایل آموزشی داخل اپلیکیشن بارگزاری می‌شود.

5- کلیه علائم تجاری استفاده شده در آساموزفقط با کسب اجازه مکتوب می تواند مورد استفاده قرار گیرد. تمام علائم تجاری، نام های تجاری و اسامی، تحت مالکیت صاحبان مربوطه قرار دارند.

6- مسئولیت هرگونه اشکال در تولید محتوای دوره و رفع آن برعهده مدرس می باشد و آساموز هیچگونه مسئولیتی در این زمینه ندارد .

7- تنها محتوایی در آساموز منتشر می گردد که مطابق با قوانین باشد .

8- تصفیه حساب با مدرسین حداکثر تا 72 ساعت انجام خواهد پذیرفت .

9- در صورتی که مدرس بخواهد تخفیفی در بین دوره درحال انجام ، لحاظ نماید بایستی میزان تخفیف به آساموز اعلام گردد و درصورت تأئید اعمال می گردد .

10- تمام گزینه های موجود درفرم ثبت نام دوره باید بصورت کامل توسط مدرس پر گردد در غیر اینصورت محتوای دوره منتشر نمی گردد .

11- امکان به‌روزرسانی دوره ها توسط مدرس درآساموز در نظر گرفته شده است . و امکان فروش مجدد دوره آپدیت شده برای مدرس امکان پذیر نیست .

12- هرگونه تغییری در طول دوره توسط مدرس در محتوای آموزشی انجام پذیرد شامل افزایش قیمت نخواهد بود .

13- هرگونه تبلیغات توسط مدرس (بجز واترمارک، لوگو خود مدرس) در محتوای دوره ها ممنوع می باشد . در صورت مشاهده هرگونه تبلیغات در محتوای دوره ها ( ویدیویی، صوتی، واترمارک، لوگو، کپشن وزیرنویس)، محتوای دوره جهت اصلاح به مدرس عودت داده خواهد شد و محتوای دوره تا زمان رفع مشکل، از دسترس عموم خارج خواهد شد.

14- محتوای دوره های منتشر شده در آساموز کدگزاری می گردد و قابل رهگیری می باشد چنانچه محتوای دوره ها خارج از سیستم آساموز منتشر گردد ، آساموز هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ندارد .

استانداردهای تولید و انتشار محتوا در آساموز

راهنمای فرم ثبت اطلاعات دوره های آموزشی آساموز

راهنمای فرم ثبت اطلاعات دوره های آموزشی آساموز